• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Keskin Nakliyat Taşımacılık ( İstanbul Esenler Nakliyat Hizmeti )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adem Keskin

  • firma fb

Nakliye ve taşımacılık sektöründe iş yapan Keskin Nakliyat Taşımacılık firmamız Adem KESKİN tarafından kurulmuştur. İstanbul Esenler’ de bulunan firma şubemizle hem İstanbul ili içinde hem de şehirlerarası özellikle Samsun-İstanbul arası nakliyat hizmetlerimiz devam etmektedir. Firmamız birmilyonnokta.com sitesine üye olarak artık buradan da kolayca ulaşabileceğiniz hale gelmiştir.

Taşınma ihtiyacı olan herkese mekan veya mesafe gözetmeden sizinle şartlarda anlaşarak, istediğiniz zaman ve koşullara uygun olarak nakliyenizi yapıyoruz. Nakliye hizmetimiz ev, okul, ofis, işyeri, eğlence mekanları vb. fark gözetmeden hizmet veriyoruz. Taşınmasını istediğiniz yeri önceden gelip eşya miktarına, büyüklüklerine göre inceliyoruz. Taşınma sırasında sizin hassasiyet göstermemizi istediğiniz durumları öğreniyoruz. Gün, saat, ücret konularında karşılıklı anlaşmayı sağlayarak nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz.

Asansörlü taşıma sistemini kullandığımızdan dolayı ve paketleme işlemini eşyalara uygun korunaklı olarak yaptığımızdan dolayı eşyalarınızı hasar almadan taşıyabiliyoruz. Eğer herhangi bir zarar görme durumu mevcut olursa bu durumun kaynağı biz isek gerekli sorumluluğu alıyoruz.

Keskin Nakliyat Taşımacılık firmamızda çalışanlarımız işini bilen tecrübeli kişiler olup, taşıma yaptığımız araçlarımızın donanımları nakliye işine uygun ayarlanmıştır.

Taşınma işi konusunda İstanbul nakliye firmaları araştırması yaptığınızda Keskin Nakliyat Taşımacılık ismi memnuniyet sıralaması yüksek oranlardadır.

Bir yerden bir yere taşınacağınız zaman hem paketleme hem de taşıma esnasında güvenli, dikkatli, kaliteli ve fiyatta uygun nakliye hizmeti için telefon numaramızı kaydedin. İşimiz de memnuniyetiniz ön plandadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR