• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kevser Mobilya

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Liderson Sanayi Sitesi Hayat Sokak No: 18 Söke Aydın Aydın » Söke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yakup Çam -mustafa Ekinci

E-Posta Adresi :

yakup_cam09@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 479 67 00

Whatsapp 2:

0 (537) 314 23 64

Whatsapp 3:

0 (536) 479 67 00

Whatsapp 4:

0 (537) 314 23 64

İnsanlar güzel ve uyumlu bir dekorasyona sahip ortamlarda her zaman kendilerini oldukça iyi hissederler. Bu bakımdan çeşitli yaşam alanlarının tasarımında zengin fikirlerden yararlanarak güzel dekorasyona sahip alanların oluşturulması önemlidir. Bu konuda çalışmalar yapılırken uyum ve görünümün önemli olduğu kadar ürünlerde kullanılacak malzemelerin niteliği de önemli bir yer tutmaktadır.

Daima yaşam alanlarına şık, estetik ve zarif bir görünüm kazandıran ahşap yapıdaki ürün seçenekleri her zaman en iyi tercihlerden biri olmaya adaydır. Bu malzemeden yapılan ürünler oldukça kullanışlı ve dayanıklı bir yapıya da sahip olabilmektedir. Bizler Aydın Kevser Mobilya firması olarak mobilya ve dekorasyon alanında verdiğimiz hizmetlerle müşterilerimize en kaliteli ve kullanışlı ahşap ürünlerin teminini sağlamaktayız. Ürünlerimiz arasında bahçelerde kullanılacak en güzel ahşap kamelya tasarımları, kapı veya mutfak dolabı tasarımları ya da açık alan oturma ürünü grupları gibi yapılar yer almaktadır.

Hizmetlerimiz doğrultusunda daima müşterilerimizin memnun kalacakları ve her zaman en verimli şekilde kullanacakları ürünleri temin etmeye çalışmaktayız. Modern mimariye uygun tasarımlarla dayanıklılık ve sağlamlığın olduğu ve ürünlerin teknolojik gelişmelerle birleştiği bir yapıyı ortaya çıkarmaya çalışmaktayız. Faaliyetlerimiz süresince bu gelişmelerden en iyi verimi almaya çalışarak bunu ürünlerimiz ve hizmet kalitemize yansıtmaya çalışmaktayız.

Etkin olduğumuz ahşap yapı ve dekorasyon sektöründe sürekli kendimizi yenileyerek kalite standartlarını daima en yüksek seviyelerde tutmaya çalışmaktayız. Markamızı sektörde daha fazla geliştirmek için çağdaş ve ilkeli bakış açımızı her zaman canlı tutmaya gayret göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR