• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Key-i By Türe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Timuçin Türe

İstanbul gündüzüyle gecesiyle her an hareketli, dolu dolu, canlı bir şehirdir. Hem nüfusunun yoğunluğu hem de turistler tarafından çektiği ilgi nedeniyle İstanbul’da faaliyet gösterilmeyen sektör neredeyse yok gibidir. Bunun yanı sıra faaliyette bulunulan sektörlerin ise rakipleri türemekte, gün geçtikçe sayılarına bir yenisi daha eklenmektedir. Özellikle yeme içme sektörü denildiğine İstanbul içerisinde binlerce seçenekle karşılaşılmaktadır.

Key-i By Türe restaurant olarak bu rekabet dolu sektör içerisinde, kurulduğumuz günden beri rakiplerimize örnek teşkil edecek şekilde faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Restorana gelen misafirlerini karşılarken gösterdiği ilgi alaka ile hizmet ederken gösterdiği özen ile sektör içerisinde kendine özgü bir imajı bulunmaktadır restoranımızın.

İtina gösterilerek karşılanan misafirlerimizi yüksek düzeyde rahat edebilecekleri ve memnuniyet içerisinde zaman geçirebilecekleri mekânımızda ağırlıyoruz. İvedilik ile istek ve arzuları öğrenilen müşterilerimizin taleplerini aynı ivedilik ile marifetli ellere yani şeflerimize iletiyoruz. Tüm sağlık ve hijyen koşullarının sağlandığı mutfağımızda yemekler müşterilerimizin de beğenileri gözetilerek şeflerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Anadolu’dan getirdiğimiz özel baharatlar ile mistik, lezzetli dokunuşlarda bulunulan yemekler şeflerimizin özel lezzet sırlarından yalnız birisidir.

Ataşehir’in en işlek yerlerinden birinde hizmet vermekte olan restoranımız İstanbul restaurant sektörüne sunduğu hizmet kalitesiyle yeni bir soluk getirmiştir. Kolay ulaşımı, ferah ortamı, leziz seçenekleri ve profesyonel çalışanları tarafından gösterilen ilgi alaka ile her yaştan müşteriye hitap etmekteyiz. Daimi gelen ve müdavimi olmuş müşterilerimizin varlığı bizleri motive etmekte ve her sabah iş yerimizi tekrardan açmak için heyecanlandırmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR