• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Key Kompresör

Adres :

Sümer Mahallesi 69077 Sokak Baraj Yolu 6, 5 Durak M.erdem Işık Apt Altı No : 2/a Seyhan Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Deniz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 620 75 25

Key Kompresör olarak sanayi ve benzeri alanlar ihtiyaç olarak görülen hava kompresörlerinin tamir, bakım ve montaj gibi işlemler ile ilgili olarak hizmet vermekteyiz. Basınçlı hava sanayi alanlarında yapılan bazı işlemlerin kolay şekilde yapılabilmesine imkan tanımaktadır. Basınçlı hava üretilebilmesi için kompresör sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız bu hava kompresörlerinin tamir ve bakımı işlemlerini yapmaktadır. Sektörde sahip olduğu tecrübe ve bilgi ile en kaliteli ve sorunsuz hizmeti sağlamak için çaba harcamaktayız.

Adana sanayi makineleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız farklı türlerdeki hava kompresörleri satış işlemlerini gerçekleştirmektedir. İşyerinizde ihtiyacınız olan hava kompresörü için bize başvurarak doğru tercihi yapmanız sağlanmaktadır. Farklı türlerdeki ve büyüklüklerdeki kompresör seçenekleri içerisinden sizin ihtiyacınız olan ürünü seçebilir ve uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı ürün seçeneklerini değerlendirmek isteyenler için ikinci el kompresör seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Sorunsuz şekilde çalışan ikinci el kompresörleri firmamızdan satın alabilirsiniz.

Satın aldığınız kompresörler ile ilgili olarak tamir ve bakım işlemleri de yine firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Arıza yapan ya da istediğiniz performansta çalışmayan kompresörler için teknik destek hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Kaliteli malzeme ve profesyonel ekibimiz ile kompresörleriniz en iyi şekilde tamir edilecek ve kullanımınıza hazır hale getirilecektir. Kompresör seçenekleri ile ilgili olarak on seneden uzun zamanlık tecrübemiz ile sorunsuz işlem yapabilmekteyiz. Hava kompresörlerine ek olarak kurutucu modelleri için de bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR