• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keyf-i Mola Fast Food Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Umut Sümbülova

Günümüzün yoğun çalışma temposu altında yorulmakta ve küçük molalar verdiğimizde kaliteli hizmetler alabileceğimiz kurumlara gereksinim duymaktayız. Bu mekânlarda hem sevdiklerimizle güzel vakitler geçirmek, hem de atıştırmalık taze ve lezzetli ürünler ile bu anları taçlandırabilecek bir mekân sizler için büyük artılar sağlayabilir. İşte Keyf-i Mola Fast Food Cafe olarak sizlere yukarıda saymış olduğumuz tüm hizmetlerimizi kurum yapımız ile sizlere ulaştırmaktayız. Profesyonel bir süreç ve paket servis desteğimiz ile sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetlerden sizlerde gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Keyf-i Mola Fast Food Cafe olarak Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere verdiğimiz kaliteli, lezzetli, taze, güvenilir, temiz koşullarda imal edilmiş, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Bursa fast food alanında halkımız tarafından tercih edilen modern bir kurum yapısı haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlara sahip hizmetleri sizlere vermek adına yenilikçi ve modern yapımız ile gerekli destekleri sağlamaktayız.

İşletmemizde sizlere hızlı ve kaliteli bir süreç ile gerekli olan hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi profesyonel çalışan kadromuz ile sizlere ulaştırmaktayız. Ayrıca kumru, tost, bonfrit, ziyafet çiğköfte gibi lezzetlerimizi de yakın çevre için alo paket desteği vermekteyiz. Keyf-i Mola Fast Food Cafe olarak sizlerden bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar