• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılçık Boat Tekne Turu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Turunç

Kılçık Boat Tekne Turu firmamız, Muğla Fethiye’de hizmet vermekte olup siz değerli misafirlerimizin hizmetine amadedir. Alanında ve sektöründe lider firma olmanın gururunu ve heyecanını yaşayan Kılçık Boat Tekne Turu ve Turizm, Muğla içerisinde, özellikle Fethiye bölgesinde olmak üzere saatlik tekne turları hizmetlerine devam etmektedir. Hemşerilerimize ve şehir veya ülke dışından gelen turistlere hizmet vermekte olan firmamız, bölge hakkındaki bilgi sahibi kadrosuyla sizlere Fethiye’nin güzelliklerini yaşamaya davet ediyor.

Çeşitli organizasyonlarınızda da görev alan Kılçık Boat Tekne Turu olarak, yüksek kaliteyi uygun fiyata sizlere ulaştırmayı gaye edinmiş durumdayız. Alanında tecrübeli ve güler yüzlü tekne kaptanları ve deneyimli sefer ekibiyle Kılçık Boat Turizm, genç ve dinamik kadrosuyla her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Günlük tekne kiralama, saatlik tekne kiralama, koy ve tekne turları ile sizlere Fethiye’nin büyüsüne kapılma fırsatı sunuyor.

Tekne turizmi konusunda alanında çığır açan firmamızı, çeşitli sosyal medya hesaplarından da takip edebilir ve tur hizmetlerimiz konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bizlere bildirerek, kendimizi geliştirmemiz yolunda sizlerden gelen önemli geri bildirimleri kullanmamıza yardımcı olabilirsiniz. Fethiye bölgemizi çok iyi bilen uzman ekibi, kaliteli tekne turları ve çeşitli hizmetleriyle ülkemizde bir numara olmanın gururunu yaşıyoruz. Kılçık Boat, Muğla Fethiye Tekne Turu ve Turizm şubesiyle siz kıymetli dostlarımıza hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR