• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kilerci Hobi Efeceflin Tuhafiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zekiye Göktürk
Kilerci Hobi Efeceflin Tuhafiye olarak Niğde ilinde tuhafiyeci olarak hizmet sunmaktayız.
Tuhafiye dükkanımızda bayan çanta modelleri,bayan iç giyim ürünleri,ersağ markasının ürünleri,ip modellerimiz ve amigurumi malzemeleri bulunmaktadır.Ürünlerimizin satışını uygun fiyatlarla yapmaktayız.
Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında dükkanımızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için elimizden gelenin en iyi ve kaliteli ürünlerin satışını yapmaktayız.
Tuhafiye sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Kilerci Hobi Efeceflin olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Tuhafiye sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR