• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılıç Mimarlık

Adres :

Cuma Mahallesi Şeyh Abdullah Sokak No-23 Eyüp İstanbul İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yüksel Kılıç

E-Posta Adresi :

kiliccati110@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 776 84 02

Whatsapp 2:

0 (536) 776 84 02

Whatsapp 3:

0 (546) 438 88 09

Kılıç Mimarlık

Mutfak ve banyo dolapları, fayans,k.bodur, parke, mebran, kumlu mebran, mantolama, boya, ahşap çatı, çelik çatı, dekorasyon, iç dekorasyon, dış mimarlık, iç mimarlık, mağaza, işyeri, restaurant dekorasyonları ve ahşap dekorasyon olarak İstanbul Eyüpte hizmet vermekteyiz.

Dekorasyon sektöründeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR