• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kılıkoğlu Doğalgaz Isı Sistemleri

Adres :

Haşim Kılıç Mah. Atatürk Bulvarı No: 34/c Yerköy Yozgat Yozgat » Yerköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kılıkoğlu-resul Kılıkoğlu

E-Posta Adresi :

info@kilikogluali.com

Whatsapp 1:

0 (545) 243 40 66

Whatsapp 2:

0 (544) 932 65 55

Kılıkoğlu Doğalgaz Isı Sistemleri olarak Yozgat-Yerköy de hizmet vermekte olupdoğalgaz tesiatı,kat kaloriferi,ısı sistemleri,kalorifer tesisatı,kolon tesisatı,yerden ısıtmna sistemleri,kombi tamiri bakımı onarımı vb.hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR