• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kılınç Hazır Yemekçilik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zeki Kılınç

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Şanlıurfa catering sektöründe hizmet veren firmamız Kılınç Hazır Yemekçilik, sizlerin isteği ve ihtiyacı doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyor. Yıllardır yemek yaparak hizmet veren ekibimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket ediyor. Bizim için değerli olan müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamaya özen gösteriyoruz. Çünkü müşteri memnuniyetini sarstığımız zaman firma olarak bu olumsuz olaydan hem maddi hem de manevi anlamda zarar göreceğimizi biliyoruz. Herhangi bir olumsuzluğun söz konusu olmaması adına ekibimizle birlikte tüm çalışmalarımızı profesyonellikle ilerletiyoruz.

Toplu yemek siparişlerinizi en lezzetli haliyle adresinize teslim ediyoruz. Kullandığımız tüm malzemelerin lezzetli, kaliteli ve güvenilir olmasına özen gösteriyoruz. Mutfakta çalışırken her zaman titizlikle hareket ediyoruz. Bizim için yemekte sınır yoktur. Biz, sizlerin istediği yemekleri en lezzetli haliyle hazırlıyor, servise hazır hale getiriyoruz. Düğünlerde, nişanlarda, sünnet düğünlerinde, mevlütlerde ve taziyelerde toplu yemek siparişi alıyoruz. Çorba, pilav, zeytinyağlı yemekler, sebze yemekleri, et yemekleri ve tatlılar firmamız tarafından hazırlanıyor. İstediğiniz özel bir menü olduğu zaman o menü doğrultusunda çalışmalarımızı başlatıyoruz. Eğer istediğiniz bir menü yoksa sizin için uygun menüyü oluşturuyor ve hazırlıyoruz.

İstediğiniz kişi sayısına uygun hazırladığımız yemekleri adresinize getiriyoruz. Dilerseniz kendiniz servis yapabilirsiniz. Eğer isterseniz servis ekibimiz yemek dağıtımını yapacaktır. Özel günlerinizde lezzetli ve uygun fiyatlı toplu yemek siparişi vermek istiyorsanız Kılınç Hazır Yemekçilik ailesi olarak tüm kalitemizle hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR