• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kilo Kontrol Danışmanı Ercan Can

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Can

Zayıflamak ya da ideal kilonuza kavuşmak istiyorsanız kilo kontrol danışmanı Ercan Can olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Fazla kilolar hemen herkesin korkulu rüyası olarak görülür. İdeal kilonun üzerine çıkıldığında hem görsel olarak hem de sağlık olarak sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Bu sorunların ortadan kaldırılması için uzun uğraşlar verilmektedir. Ancak sağlıklı ve kolay bir şekilde zayıflamak kolay değildir. Ömür Beslenme olarak sizleri sağlıklı ve hızlı şekilde zayıflatmak için çalışıyoruz. Dünyaca ünlü zayıflama ve sağlıklı beslenme ürünlerinden birisi olan Herbalife ürünleri ile en ideal zayıflama seçeneklerinden birisi sunuluyor. Doğal gıda takviyesi olan Herbalife markasının ürünleri ile yirmi bir gün gibi kısa bir sürede ideal kilonuza yaklaşabilirsiniz.

Mardin danışmanlık firmamız sizlere ücretsiz olarak kilo analizi sunmaktadır. Vücudunuzdaki yağ, kas ve su gibi oranlar dikkate alınarak zayıflama programı çıkartılır. Sizin için özel olarak seçilen ürünler belli programlar şeklinde uygulanır. Sürekli olarak takip edilen programlar ve öğünler ile ideal kilonuzu yakalamanız ve sağlığınıza kavuşmanız mümkün olur.

Kilo kontrol danışmanınız olarak sadece kilo verme ile ilgili olarak hizmet sunmuyoruz. Zayıf olan ve kilo alamayan kişiler için de doğal ürünler ile takip sürecimiz bulunmaktadır. Spor yapanlar ya da istedikleri kiloya ulaşmakta zorlananlar ile özel programlar uygulanır. Ayrıca hamilelikte sağlıklı ve doğal beslenmek isteyenler için özel programlarımız da bulunmaktadır. Kilo ile ilgili olarak tüm sorunlarınızda bizi arayabilirsiniz.

BENZER FİRMALAR