• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kınayoğulları Mandıra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Kınay

İşletmemiz; siz değerli müşterilerimize doğal köy ürünlerinin satışını yapmak amacı ile sektörde kapılarını açmıştır. İzmir alışveriş sektöründe kapılarımızı açtığımız günden bugüne kadar toptan peynir satışı başta olmak üzere köy ve tulum peyniri, gezen tavuk yumurtası, keçi peyniri ve bal satışı gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermekteyiz. Hizmet amacımız organik ve doğal köy ürünlerini en uygun fiyatlar ile tüketicilerimize ulaştırmaktır. Bu amacımız doğrultusunda bol çeşidimiz ile ürün ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırmaktayız.

İşletme olarak amacımız insan sağlığına verdiğimiz önem ile tüketici kitlemizin istek, beklenti ve ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamaktır. Dolayısıyla satışını ve pazarlamasını yaptığımız tüm doğal köy ürünlerimiz üretim aşamasından paketleme ve dağıtım aşamasına kadar her türlü kontrolden geçerek tüketicilerimize ulaşmaktadır. Hijyen ve gıda güvenliği standartlarına mümkün olan en üst düzeyde riayet edilmektedir. Aynı zamanda güvenilir satış politikamız ile hizmet ağımızı ve ulaşılabilirliğimizi her geçen gün daha da arttırmaktayız.

İşletme olarak en büyük hedefimiz sağlıklı nesillerin yetişmesinde pay sahibi olmaktır. Bunun için üzerimize düşen sorumluluğun farkında olarak elimizden geleni yapmaktayız. Ağız tadımıza uygun, aradığımız köy ürünlerinin hepsi organiktir.

Mandıra olarak yerel gıdanın en seçkin lezzetlerini en sağlıklı bir şekilde yıllardır sofralarınıza sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Amacımız bugün geldiğimiz noktadan kendimizi çok daha iyi seviyelere taşımak ve daha geniş tüketici kitlelerine sesimizi duyurmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR