• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kıran Teknik Elektronik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Kıran -sedat Üngan

Kıran Teknik Elektronik

Kıran teknik olarak çamaşır ve bulaşık makinalarınızın bakım ve onarımını evinizde veya atölye ortamında sorunsuz ve sıkıntısız bir biçimde sorununu çözüp teslimini gerçekleştiriyoruz. güvenle işlerinizi teslim edebileceğiniz adres kıran teknik...

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Günümüzün yükselen eğilimleri ile tüketici isteklerini bir araya getirerek vazgeçilmez bir ürün portföyü hazırlıyoruz. Bunu yaparken birtakım firmaları ya da ürünleri taklit etmekten uzak durarak ilklere imza atma ve özgün fikirler taşıyan ürünler ortaya koyma amacı taşıyoruz. Bu yönüyle firmamız piyasa koşullarının yönlendirdiği değil piyasayı yönlendiren bir firma olma özelliği taşıyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR