• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kıratlı Oğulları Makina

Adres :

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde G.80 Sokak 22/2 İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Durmuş Kıratlı - Yaşar Kıratlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yagmurplastik5050@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 812 87 44

Whatsapp 2:

0 (531) 496 49 34

Whatsapp 3:

0 (533) 812 87 44

Whatsapp 4:

0 (531) 496 49 34

Makina sanayii tüm dünyada birbirinden farklı alanları besleyen bir sektörüdür. İleri derecede uzmanlık gerektiren bu alan, pek çok sektörde kişilerin ve işletmelerin aktif görev alabilmelerini sağlar. Makina sanayiindeki gelişim veya aksama anında diğer alanları da etkileyerek ya işlerin yeni bir ivme kazanmasını sağlar ya da olduğundan daha geriye gitmesine yol açar. Bütün bunların bilincinde olarak İstanbul Ümraniye’de faaliyet gösteren Kıratlı Oğulları Makina firmamız, yılların deneyimi ve profesyonelliğini iş ortaklarıyla buluşturuyor. Benzersiz çözümlerle üst düzey üretimle yapıyor, uygulamalara imza atıyoruz.

İstanbul sanayi makineleri sektörünün en başarılı firmalarından birisi olan işletmemiz, başarı basamaklarını çok hızlı biçimde yükselmiş ve bunun bir tesadüf olmadığını çıktığı noktada kalıcı olarak kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyetine bakıldığı zaman firmamızın bugün bulunduğu yerin tam bir başarı hikâyesi olduğu görülecektir. Şüphesiz bunda en büyük pay, bütün çalışanlarımızındır. En iyiyi sunmak adına her biri alanında eğitimli, donanımlı ve tecrübeli bir kadromuz bulunuyor ve personellerimizin tamamının özverili çalışmasının payı vardır.

Başarının kaliteli bir ekip çalışmasından geçtiğinin bilincinde olan firmamız, çalışanlarının güncel kalabilmesine büyük önem vermekte, çeşitli eğitimler ve seminerlerle çıtayı her zaman daha yukarılara çekmeye çalışmaktadır. Güçlü altyapımız ve nitelikli ekibimiz ile hurda kırma bıçakları tamiri, kırma makinası bucakları, plastik sıkma makinası bakımı, plastik yıkama havuzu imalatı ve çok daha fazlası başarıyla yerine getirilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR