• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kıratlı Oğulları Makina

Adres :

Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 3. Cadde G.80 Sokak 22/2 İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Durmuş Kıratlı - Yaşar Kıratlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yagmurplastik5050@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 812 87 44

Whatsapp 2:

0 (531) 496 49 34

Whatsapp 3:

0 (533) 812 87 44

Whatsapp 4:

0 (531) 496 49 34

Kıratlı Oğulları Makina olarak ;kırma makinası bıçakları , plastik kırma bıçakları imalatı, kablo kırma bıçakları imalatı,plastik yıkama havuzu imalatı,plastik sıkma makina imalatı tamir ve bakımları ; Her makinaya uygun plastik,kablo,pet,takoz,hurda kırma bıçakları imalatı vb. hizmetler sunuyor.

Firmamız bu hamlesini tamamen müşterilerini düşünerek gerçekleştirmekle kalmamış bugünden sonraki yapacağı her hizmette de müşterilerinin ihtiyaçlarını düşünerek kendi çıkarlarını bir adım geride tutmuştur. Bu sayede firmamız tarafından yapılan tüm çalışmalar, tüm hizmetler ve üretilen tüm ürünler tamamen müşteri odaklı bir çalışmanın ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız bu müşteri odaklı çalışması sayesinde müşterilerinin beğenisini kısa sürede kazanmış oldukça riskli olan Kıratlı Oğulları Makina sektörünün öncüsü konumuna da bu sayede gelmiştir. Firmamızın bu sektördeki çalışmaları ilerleyen zamanlarda hızlanmış ve teknolojiyi de yanına katarak firmamız Türkiye’nin hatta dünyanın sayılı firmaları arasında yer alabilme mücadelesine girmiştir. Teknolojik gelişmelerin gerçekleştirilebilmesi için ivedilik ile bir ar-ge ekibi kurulmuş ve firmamız bu ekip sayesinde teknolojik anlamda yerli imkanlar ile oldukça büyük ilerlemeler kaydetmeyi başarmıştır.

Yine sürekli olarak dünya çapındaki yeniliklerin de takip edilmesi neticesinde bu yenilikler de sektöre firmamız tarafından kazandırılmış ve bu sayede firmamız Kıratlı Oğulları Makina sektörünün en başarılı firması haline gelmiştir. Firmamızın ilk günlerinde bizlere destek olan müşterilerimiz ve sonsuz destekçilerimiz de firmamız ile büyümüş ve bu sayede karşılıklı bir anlaşma halinde firmamız Kıratlı Oğulları Makina ailesinin kurulmasındaki gerekli rolünü müşterilerimiz ile paylaşmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR