• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kiraz İpragaz

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İzzet Altıok

  • firma fb
  • firma instagram

Firmamız; İzmir alışveriş sektöründe ev ve iş yerlerinize tüp gaz ve damacana su bayiliği hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Firma olarak yılların vermiş olduğu ticari tecrübe ile durmaksızın büyüyor ve her geçen gün daha da güçlenerek hizmet alanlarımızı genişletiyoruz. Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiştir. Bu ilke ışığında daima güvenilir, dürüst, saygı ve sevgi odaklı bir anlayış ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bununla birlikte tüm faaliyetlerimizi güvenlikten ödün vermeden, ekonomik ve etkin bir şekilde sürdürme çabası içerisinde olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Kalite ile özdeşleşen adımızdan taviz vermeden, kazancımızı maddiyat ile özdeşleştirmeden sektördeki hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Firma olarak ticari alandaki rolümüzü ve sorumluluklarımız bilincinde olarak güvenlik konusundaki tüm önlemleri almayı taahhüt ediyoruz. Dolayısıyla sadece müşterilerimizin değil aynı zamanda çalışma personelimizin de emniyetinden de taviz vermeden hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz. Firmamıza ait araçlarımız ve güler yüzlü çalışma personelimiz ile siparişlerinizi ücretsiz ve hızlı bir şekilde teslimatını yapıyoruz. Kapıda ödeme seçeneğimiz ve toplu siparişlerdeki özel indirimlerimiz ile her zaman müşterilerimizin yanındayız. Bize sosyal medya kanallarından, internet sitemizden kolayca ulaşabilir siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. En hızlı şekilde kapınızdayız.

Firmamızın amacı; sektördeki faaliyet alanımızda büyümeye devam etmek. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri daha da geliştirmek. Hizmet anlayışımızdan ödün vermeden her geçen gün pazar payımızı arttırmak ve yeni iş olanakları oluşturmak…

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar