• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kirencioğlu Oto Elektrik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Kirencioğlu

Otomobillerde elektrik tesisatlarının önemi hepimizce bilinmektedir. Elektrik tesisatına bağlanacak ürünlerde bir hayli fazladır. Uzun otomobil yolculuklarında telefonları şarj etmek, iyi kalitede müzik dinlemek ve dinletmek talep edilir. Müzik dinleme talebini daha önceleri radyolar, teypler, kasetçalarlar sağlarken artık usb bellek girişi olan, bluetooth desteği olan, dokunmatik ekranıyla bildirimlerin ve mesajlarında okunabileceği telefon bağlantılı ürünler sağlamaktadır. Burada bahsi geçen ve geçmeyen birçok talebinize cevap vermek için, biz sizlere Kirencioğlu Oto Elektrik olarak Sinop otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz. Siz talep ettikçe hizmet vermeye de devam ediyor olacağız.

Otomotiv sektöründe bilindiği üzere oto elektrik oldukça önemlidir. Daha sonra büyük problemlerle karşı karşıya kalınmaması için otomobilin elektrik tesisatının bakım ve onarımı alanında iyi ellere emanet edilmeli, emanet edilen eller de bizim gibi üstlendiği görevi hakkıyla yerine getirebilmek için tüm ayrıntılara önem göstermelidir. Otomobillerinizde kullanacağınız aksesuarlara da Kirencioğlu Oto Elektrik farkıyla sahip olabilirsiniz. Ses sistemleri, telefon tutucular, şarj kabloları, plakalıklar, kulaklıklar, numaratörler ve daha nicesine sahip olmak için yapmanız gereken sadece bizleri ziyaret ederek alacağınız ürüne karar vermektir.

Oto elektrik hususunda problemlerle karşı karşıya gelmemek için veya karşı karşıya geldiğiniz zaman çözüme kavuşturulması ve de birçok çeşidin bulunduğu kaliteli otomobil aksesuarlarına uygun fiyata sahip olmak için tercihlerinizi bizden yana kullanmanızı diliyoruz. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR