• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kırıkkale Hacamat 71

Adres :

- Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Harun Raşit Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

harundogan7804@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 291 49 29

Kırıkkalesağlıksektöründe kurmuş olduğumuz Kırıkkale Hacamat 71, Merkez’ de uzman ekibimiz ve güler yüzlü personellerimiz ile sağlık hizmetlerini güvenilir biçimde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Modern tıbbi cihazlarımız ve ileri teknoloji tedavi alternatiflerimiz ile sizlere kaliteli ve sağlıklı bir hizmet vermekteyiz.

Bizler migren, bel ve boyun fıtıkları ve sinir sistemi gibi tüm hastalıkların tedavisinde sülük tedavisi, manuel terapi, bitkisel tedavi ve hacamat gibi sadece doğal tedavi yöntemleri ve en uzman ekibimiz ile hasta tedavi etmekte olan bir firmayız. Hastalıklardan korunmanın en kolay yollarından biri olan ve ağrısız, acısız ve yatak istirahati olmadan yapılan hacamat, kan dolaşımını arttırmak ve iyileşme sağlamak için bölgesel vakum oluşturmaya dayanan bir yöntemdir. Atık maddelerin yoğun olarak toplandığı belli noktalardaki tıkanıklıklarda bulunan kılcal damar ve ince damarlardan kirli kan alınır ve kan akımı sağlanarak, hücrelerin beslenmesi sağlanır.

Hacamat ve sülük uygulamaları kılcal damarlardaki tıkanıklığın açılmasını sağlar. Kaslardaki sertliği ve ödemi çözer. Bel tutulması, eklem ağrısı, bel ve boyun fıtığı, baş ağrısı ve kireçlenmeye bağlı ağrılarınızı giderir. Aynı zamanda çocuk yaşlarında kafadan hacamat beyin kapasitesini maksimum kullanma yönünde de yardımcıdır.

Hedefimiz, şifa yöntemi olan hacamat ve sülük tedavisi gibi doğal yöntem tedavilerini daha büyük kitlelere ulaştırmak ve insanların hayatlarını daha sağlıklı, daha huzurlu ve hastalıklardan uzak geçirmelerini sağlamaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR