• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kırıntı Döner Izgara Sulu Yemek Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengiz Saka & Fırat Saka

Kırıntı Döner Izgara Sulu Yemek Salonu

Tabldot yemek, ızgara, iskender kebap, bursa kebabı, pideli köfte, kanat ızgara, karışık ızgara, aperatif, kahvaltı, et döner, köfte ekmek, sulu yemek, toplu yemekler, aile restaurantı ve aile lokantası olarak Bursa Nilüfer de hizmet vermekteyiz.

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Sektördeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.

Bizde firma olarak yılların bize vermiş olduğu tecrübe sayesinde her geçen gün daha iyi üretimler gerçekleştirerek sektörümüze yön veren firmalardan biri oluyoruz. Bu kalitemizi ispatlayan esas nokta ise müşterilerimizin bize sağlamış olduğu güven ve firmamıza olan inançlarıdır. Bu sayede sektörel anlamda oluşturduğumuz değer ürünlerimizin kalitesinde ortaya çıkarak bizim için bir gurur kaynağı oluşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR