• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kırşehir Paşam Oto Kurtarma

Adres :

Kırşehir Sanayi Sitesi Kırşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Refik Karakılıç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@pasamotokurtarma.com

Whatsapp 1:

0 (530) 373 29 93

Whatsapp 2:

0 (542) 370 29 93

Araç sahibi olan kişilerin özellikle uzun yola çıktıklarında en büyük endişelerinden biri olan acaba yolda kalır mıyım korkusuna karşı çözüm üretmek üzere faaliyetlerine başlamış olan Kırşehir Paşam Oto Kurtarma firması olarak bizler Merkez ilçede çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm araç grupları için bu araçları kurtarmaya yönelik donanım, bilgi ve tecrübemizle en iyi hizmeti sizlere sunabiliyoruz. Her araç için verebildiğimiz hizmetleri aynı zamanda tüm ortamlarda ve coğrafya şartlarında da verebildiğimiz için firmamız Kırşehir yol yardım sektörünün önde gelen firmalarından da biri oluyor.

Bünyesinde vinçlerden çeşitli kurtarma araçlarına kadar geniş bir filoyu bünyesinde barındıran bir firma olarak aynı anda birden fazla aracın kurtarılmasını sağlayacak çözümleri de sizlere sunabiliyoruz. Böylece bizlere ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede araçlarınızın bozulduğu ya da yolda kaldığı noktalardan güvenli alanlara, servislere veya evlerinize çekilmesini de mümkün hale getiriyoruz. Yol yardım sektöründe yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak profesyonel şekilde sizlere destek veriyoruz.

Her biri yol yardım alanında deneyimli personelimiz içinde tamir, onarım hizmeti vermekte olan ekibimiz sayesinde de yol yardım hizmetlerinizi verirken araçlarınızı tekrar harekete geçirecek olan çalışmaları sizlere sunmaya gayret ediyoruz. Dürüstlük ilkesinden taviz vermeden mümkün olan en ucuz, en hızlı ve en güvenilir hizmeti sizlere en kaliteli şekliyle vermeye çalışıyoruz. Firmamıza 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR