• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kısırdağı Hayvancılık

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsa Mingsar

Firmamız, Kısırdağı Canlı Hayvan Alım - Satım ve Komisyonculuk, 1990 yılında, yurt içinden damızlık besi danası ve gebe düve temin etme amacı ile kurulmuştur. Firmamız tarafından, her yıl Türkiye pazarına yüzlerce damızlık, gebe, düve temin edilmiştir.


Sektörde kazandığımız üstün deneyimle, yurt içinden canlı hayvan temininde yüksek standartlara sahibiz.

Talebiniz olduğu takdirde, deneyimli ve eğitimmli kadromuz ile Türkiye'nin her yerinden kaliteli hayvan seçimini yaparak, bir hafta içerisinde teslimatını gerçekleştiririz. Firmamız Kars ilinde hayvancılık üzerine faaliyet göstermektedir. Firmamız Kars ilinde hayvan üretme çiftliği olup diğer illerde de hayvan toplama merkezlerimiz bulunmaktadır.

Şirketimiz yaklaşık 22 yıldır hayvancılık işi yapmaktadır. Ülkemizin her bölgesine verdiğimiz hayvanlarımız ve hizmetlerimiz gururumuz olmuştur. Şirketimiz TEDGEM ihalelerine, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf'larına, Orköy'lere, Ziraat Bankası Kredisiyle hayvan almak isteyenlere ve şahıslara hayvan temin etmektedir. Ayrıca Tarım Kredi Kooperatiflerine, GAP-DAP projesiyle hayvan almak isteyenlere, Süt Birlikleri'ne, ipard projesi kapsamında hayvan almak isteyen yetiştiricilere ve Hibe Destekleri projelerine uygun özelliklerde hayvan teminimiz bulunmaktadır.

Ayrıca kalitemizin bir göstergesi olarak tüm yurtta hiç bir bölge ayırmadan vermiş olduğumuz hayvanlarımız şirketimizin gurur kaynağı olmuştur. Şirketimiz azimli çalışmalarına devam ederken dürüstlükten, doğruluktan ve kaliteden taviz vermemeye devam edecektir.

Teşekkürler Kısırdağı Canlı Hayvan Alım - Satım ve Komisyonculuk...


İNEK CANLI KİLO 6 TL İLE 8,5 TL


KURBANLIK DÜVE 10 TL


CANLI BESİLİK DANA 13 TL


BESİ İÇİN DÜVE CANLI KİLO 9 - 11 TL

Yönetim Kurulu Başkanı: İSA MİNGSAR

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR