• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kıskaçlı Et Lokantası Muhtarın Yeri Çadır Restaurant

Adres :

Kıskaçlı Mah.no: 68 Kayseri Maraş Yolu Üzeri Sarız Kayseri » Sarız

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Kılıçkaya

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (533) 627 66 11

Whatsapp 2:

0 (533) 627 66 11

Ülkemiz yeme içme yönünden benzersiz bir geleneğe sahiptir. Her bölgemizin, her ilimizin kendine has lezzetleri vardır. Bunlar zaman içerisinde ülkemizin her yerine yayılmış, hatta yurt dışında dahi meşhur olmuştur. Fakat yemek yapmanın, yiyecek hazırlamanın bir sanat olduğunu unutmamak gerekir. Bu yüzden kaliteli tadı bulmak için seçici olmak, en doğru zamanda en doğru yerde onu tatmak gerekir. Bu niyetle Kayseri Sarız’da hizmet vermeye başlamış olan Kıskaçlı Et Lokantası Muhtarın Yeri Çadır Restaurant firmamız ülkemizin benzersiz lezzetlerini en doğal, en leziz halleriyle sizlerle buluşturuyor.

Kayseri restaurant sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran işletmemiz, başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanmış ve lokasyonunun en çok tercih edilen aile restoranı haline gelmiştir. En iyi olduğu noktada hizmetleriyle en iyi kalmayı sağlayarak da başarının bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş, her geçen gün daha fazla kitleye hizmet vermeyi sürdürmüştür.

İşletme olarak geniş menü alternatifimizle her damak tadına uygun seçenek sunuyoruz. Kusursuz hizmet için gerek mutfağımızda gerekse servis bölümümüzde işinde uzman, deneyimli, yenilikçi personellerle çalışıyoruz. Mutfağımızda ustalarımızın her biri yılların deneyimi ile kazandıkları benzersiz tarifleriyle menülerimizi hazırlarken servis görevlilerimiz de benzersiz sunumlarla yemek yemeyi keyfe dönüştürmektedir.

Yeme, içme, eğlence, gece açık çorbacı, meşhur paça çorbacısı, kaburga, pirzola, biftek, kuzu şiş, köfte, ciğer, adana kebap ve daha fazlası için 7/24 hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR