• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kısmet Pide & Balık Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Harhar

Türk mutfağında her lezzetin yeri birbirinden ayrıdır. Ancak bazı lezzetler vardır ki diğerlerinden daha çok ön plana çıkmaktadır. Bu lezzetler ise pide ve balıktır. Sağlık açısından da faydalı olduğu ve farklı bir yemek menüsü olarak da karşımıza çıkmaktadır. Kısmet Pide& Balık Salonu olarak kaliteli ve güvenilir malzemeler uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak sizler için hazırlamaktayız. Alanında uzman şeflerimiz hijyenik ve ideal şartlarda en lezzeti şekilde hazırladığımız menümüzü sizlere sunmaktayız.

Buluşturduğumuz lezzetlerimiz ise pide ve pide çeşitleri, kebap ve ızgara et olmak üç farklı şekilde gruplandırabiliriz. Önemli bir protein kaynağı olan etin vücudumuzdaki pek çok sistemin çalışmasında çok etkili olduğu yapılan incelemeler sonucunda belirlenmiştir. Bizlerde sizlere keyifli bir öğlen ya da akşam yemeği yiyebileceğiniz şekilde restoranımızı açtık. Güzel bir yemeği tamamlayan ise tatlı olmaktadır. Sıcak helva tatlımızın da tadına kesinlikle bakmalısınız. Tadına baktığınız an helva hakkındaki bütün düşünceleriniz değişecek.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren amacımız herkesin damak tadına hitap eden lezzetler sunabilmektir. Bunun yanında her geçen yün yeni lezzetlerde eklediğimiz menümüz ile de Van restaurant alanında ilk akla gelen yerlerden biriyiz. Yüksek kalitede bir hizmet sunabilmek için daha neler yapabiliriz sorusunun da yanıtını aramaktayız.

Dilerseniz restoranımıza gelebilirsiniz dilerseniz de paket servisimizi tercih edebilirsiniz. Hem ev hem de iş yerlerinden sipariş verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR