• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kıymetlim Avm

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Talan

  • firma fb
  • firma tw

A'dan Z'ye bir ev hayatı için ve kişisel hayat için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi tek bir noktada bulabileceğinizi düşünebilirsiniz. Bir alışveriş merkezi yapısında giyim ürünlerinden kırtasiye ürünlerine mutfak ürünlerinden kozmetik ürünlere kadar her ürünü farklı reyonlar ile bir arada bulacağınız bir işletme yapısı size büyük bir fayda sağlayacaktır. Bu kapsamda Bursa Osmangazi ilçesinde aradığınız bu hizmeti bulabileceğiniz bir işletme için Kıymetlim AVM olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Kıymetlim AVM işletmesi olarak Bursa alışveriş sektörü içerisinde istediğiniz her ürünü kolayca bulabilmenizi sağlayan bir yapı sunuyoruz. Bu kapsamda aradığınız ürünler arasında en kaliteli markadan en uygun fiyatlı markaya kadar her şeyi kolaylıkla temin edebilirsiniz. İşletmemiz sayesinde oyuncak, mutfak gereçleri, okul gereçleri, hırdavat malzemeleri, temizlik malzemeleri, konfeksiyon ürünleri, kozmetik ürünler, tekstil ürünleri ve günlük kullanım ürünleri gibi birçok seçenek bulabilirsiniz.

Firmamız size sadece bu ürünleri sunmak için değil aynı zamanda TL yükleme noktası, fatura ödeme noktası ve tahsilat noktası olarak hizmet vermektedir. Bu sayede birçok farklı noktada işletmemiz üzerinden hizmet alabilir ve bu hizmetler sayesinde hayatınızı çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Eğer evinizde veya iş hayatınızda ihtiyaç duyacağınız ürünleri kolay bir şekilde bulabilmek için işletmemizi tercih ederseniz, uygun fiyatlarla binlerce çeşit malzemeyi kolayca satın alabilirsiniz. Bu malzemeler sayesinde ev hayatınızda daha kolay bir şekilde mutfak işlemlerini veya temizlik işlemlerini sağlayabilir, işyerinde çalışmalarınızı daha kolay hale getirebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar