• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kızılay Hayvancılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Kızılay

  • firma fb
  • firma instagram

Hizmete başladığı ilk günden itibaren tüm müşterilerini memnun eden Kızılay Hayvancılık artık birmilyonnokta.com üyeliğinde çalışmalarını genişletmektedir. Hayvan bakımında yıllarca tecrübe edinmiş çiftçilerimizle yolculuğuna devam eden işletmemiz, Antalya hayvancılık sektöründe kalitesini ortaya koymuştur.

Küçükbaş hayvan alım satım alanında yoğunlaşan işletmemiz hem alım hem satım işlemlerinde belli kriterlere sahiptir. Doğdukları günden satışı gerçekleştirilen güne kadar özel besinlerle beslenmiş doğanın koynunda büyümüş küçükbaş hayvanlarımız oldukça sağlıklıdırlar. Kurbanlık, adaklık, akika ve şükür kurbanı için satışını gerçekleştirdiğimiz her bir hayvanımızın sağlıklı oluşuna garanti vermekteyiz. Müşterilerimizin talebine ve bütçesine en uygun hayvanı seçerek sunan çiftçilerimiz memnuniyet kazanmaktalar.

Çiftliğimizde bulunan tüm hayvanların bakımları en süt düzeyde yapılmaktadır. Tüm alım satım işlemlerimizde müşterilerimizle uzlaşarak el sıkışmaktayız. Kurban satışlarımızın sonrasında hayvanı kesecek durumda olmayan müşterilerimize kesim hizmeti sunmakta, hayvanlarımızın iç organlarının da sağlıklı olduğunu bizzat göstermekteyiz.

Verdiğimiz güven, sunduğumuz geniş çaplı hizmetlerimiz daimi müşteri kitlemizi de artırmaktadır. Kesildikten sonra parçalanarak dağıtıma hazır hale getirilen kurbanlar müşterilere teslim edilmektedir. Tüm satışlarımızda fiyatlarımızı mümkün olduğunca uygun tutarak sizlerin hayır işlemenize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda hayvan alımlarında da belirli kriterlere sahip firmamız, hayvanınızın yaşına, cinsine ve sağlığına uygun en iyi fiyatı sunmakta, samimiyetle müşterilerle el sıkışmaktadır. Böylece çiftliğimize ister alım isterse de satım için uğrayan tüm müşterilerimizi her zaman memnun etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar