• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kızılyar İnşaat & Emlak

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Soner Kızılyar

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Kırklareli ilimizde en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini sağlayan değerli firmamızın ismi Kızılyar İnşaat Emlak. Emlak sektöründe sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlayan değerli firmamız, her geçen gün büyüyüp gelişiyor. Kurulduğu günden bu yana hiç durmadan çalışan firmamız birçok bireye de istihdam sağlamıştır. Sunduğu hizmeti katlanarak büyüten firmamız, fiyatları ile de bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmayı başarmıştır. Sunduğu her İzmit'te adeta kalitesini konuşturmayı hedefleyen firmamız, bu sektörde hizmet sunan diğer firmalar ile arasındaki en büyük farkı ortaya koyuyor. Deneyimli ve azimli çalışan kadrosuyla harikalar yaratmaya devam eden firmamız hizmetimizdedir.

Kırklareli emlak, şehrin en iyi dairelerinin ve arsalarının alım satım hizmetini sunmaktadır. Görüp görebileceğiniz en sağlam ve şık şekilde tasarlanmış dairelerini satışa sunan değerli firmamız, bu konuda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır. Arsa alım satımı konusunda da müşterisine oldukça kar ettiren firmamız, eşsiz hizmetleri ile yanı başınızda yer almaktadır. Sadece alış satış hizmeti sunmakla yetinmeyen firmamız inşaat sektörünün de kaliteli ve güvenilir hizmetini ayağınıza getiriyor. İnşaat konusunda da anahtar teslim şeklinde hizmet sunan firmamız, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır.

Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmet arıyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Bunun yanı sıra uygun fiyatlara hizmet almak istiyorsanız firmamız hizmetinizdedir. Firmamıza iletişim numarası üzerinden dilediğiniz zaman arayarak ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresinde olduğunuzu unutmayınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR