• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koç Çağ Kebabı

Adres :

Çağlayan Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı Banıo Karşısı 111/a Lara/antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Akif Koç

E-Posta Adresi :

akifkoc007@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 838 30 01
Erzurum yöresine has Cağ kebabı tatmadıysanız Koç Çağ Kebaba uğrayabilirsiniz. Kendisine has lezzetiyle odun ateşinde pişen etler şişlere alınarak servis ediliyor restoranımız içinde tandırımızda Lavaş ekmeğiyle gayet lezzetli odun ateşinde çayımız misafirlerimizin olmazsa olmazı olmuştur.
Kuşaktan kuşağa aktarılan lezzet profosyonellik ,ustalık ve titizliğin hikayesi olan Koç Çağ Kebabı Erzurum yöresine ait bir çeşit kebap türüdür.
Lezzet efsanesi olarak nitelendirebileceğimiz kebaplarımızı önceden terbiye edilmiş farklı tariflerle kendimize has yöntemlerle odun ateşinde pişirilmesiyle hazırlanır . Cağ ( veya bico ) adı verilen şişler kullanılarak servis yapıldığından bu adı almıştır .
Kurulduğu günden bu yana lezzeti ve hizmet kalitesiyle tanınmış otoritelerin övgüsünü kazanan Koç Çağ Kebabında hazırlanan parça etlere eklenen soğan , reyhan ,tuz ve karabiber gibi baharatlar ile iyce yoğurulur.Hazırlanan etler 24 saat serin ortamda dinlendirilerek pişirilmeye hazır hale getirilir.
Koç Çağ Kebabı geleneksel yemek deneyiminin Türk mutfağındaki başlangıç aşaması artık yerini nefis bir sunumla noktalandıracaktır. Et yatık biçimde odun ateşinin kızgın közünde 10-15 cm yüksekte pişirilir ve kendine has bir yöntemle kesilerek ızgara üzerinde bir süre daha pişirilmeye bırakılır .
Tadanların taviz vermek zorunda kaldığı en zayıf halkası olan sunum aşamasını soğan,domates,sivri biber,tandır ekmeği veya lavaş ile birlikte zenginleştirmiş olduğumuz Koç Çağ Kebabı kusursuz sunumumuzla servis edilir.
Tadı kalan lezzetler vardır herbirimizin damağında... Dinlemeye doyamadığımız şarkılar gibi yemeğe doyamadığımız tadlarını içinde saklayan lezzetler vardır . Öylesine yapılmış tadımlık yiyecekler değildirler . Farklarını yüksek fiyatlarla , içinde bulundukları süslü tabaklarla değil damağımızda bıraktıkları gerçek lezzetlerle anlatırlar.
Kendisine has lezzetiyle odun ateşinde pişen etler şişlere alınarak servis ediliyor restoranımız içinde tandırımızda Lavaş ekmeğiyle gayet lezzetli odun ateşinde çayımız misafirlerimizin olmazsa olmazı olmuştur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR