• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Koç Kardeşler Çatı İzolasyon

Adres :

Bağdat Cad.degirmen Yolu Sok. No: 10/c Refref Apt. Altıntepe Küçük Yalı Maltepe İstanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Koç

E-Posta Adresi :

yusufkoc322@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 930 61 61

Koç Kardeşler Çatı İzolasyon olarak 34 yıldır profosyonel olarakmaltepe çatı aktarımı, maltepe çatı aktarma fiyatları, maltepe çatı aktarma ustası, maltepe çatı yenileme ustası, maltepe çatı izolasyon yapımı, maltepe çatı izolasyon fiyatları, maltepe çatı izolasyon ustası, maltepe ısı yalıtım firmaları,maltepe su yalıtım firmaları, maltepe Bina Çatı İzolasyonu , vb alanda hizmet vermekteyiz.

Koç Kardeşler Çatı İzolasyon sektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

Hizmet sunumunda mevcut yerel uygulamalar baz alınmayarak dünya standartlarında bir kalite ile müşteriye ulaşılmaktadır. Firmamızın ulaştığı noktada personelimizin emeği kadar müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın katkısı da önemlidir. Faaliyet alanımızla ilgili olarak etkileşim içinde bulunduğumuz tüm birey ve kurumlardan gelen geri dönüşler dikkatle incelenmekte ve hizmet sunumuna katkısı değerlendirilmektedir. Bu emeklerimiz, çağı yakalama ve geleceğe güvenle bakma vizyonumuzun bir parçasıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR