• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Koç Motor

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Seyit Ahmet Koç

  • firma fb
  • firma instagram

Erdemli de hizmet vermekte olan firmamız Koç Motor, siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için çok çalışmaktadır. Her zaman motor severlerin uğrak noktası olmayı başarmış işletmemiz kendini sürekli geliştirmekte ve en iyi modelleri hizmetinize sunmaktadır. Motordan anlayanların adresi olan Koç Motor sizlerin her zaman ilk tercihi olmuştur.

Mersin hizmet sektöründe kendisini kanıtlamış başarısı ve hizmet anlayışı ile rakiplerinden sıyrılmayı başarmış olan firmamız sizlerden her zaman hak ettiği değeri görmüştür. Güler yüzlü ve işini severek yapan çalışma arkadaşlarımız motorunuzun dilinden anlar ve en iyi şekilde onarımını yapar. Mersin’in en iyi motor ustalarını kadrosunda bulunduran firmamız bu konuda da rakiplerinin önüne geçmeyi başarmıştır.

Motor tamir, bakım ve onarım, 2. el alım satım gibi birçok hizmeti bünyesinde bulunduran Koç Motor, aradığınız tüm hizmetleri ayağınıza getirmektedir. Motor bakımı ve tamiri oldukça dikkat ve bilgi birikim gerektiren bir iştir. Bunu en iyi şekilde yapmayı başarmış olan ustalarımız genç yaşta kendilerini eğitmiş ve sizler için en iyisini yapabilecek kapasiteye ulaşmıştır.

Uygun fiyatları ve kaliteli hasarsız motorlarıyla hizmetinizde olan Koç Motor’u tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Her zevke ve tercihe uygun ürün seçenekleri ile kendinize uygun olan en iyi motoru bulacaksınız. Özgür ruhların tercihi olan motorlara ulaşmak ve kendinize hediye almak için işletmemize davetlisiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR