• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Koçzade Cağ Kebap

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

  • firma instagram

Van restaurant sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almaktayız. Sektörde uzun yıllardır başarı ile hizmet vermekte olan bir firma olarak, müşterilerimizi daima odağımıza alan bir anlayış ile çalıştık, bundan sonra da bu anlayışla çalışmaya devam edeceğiz.

Restoranımız Van’ın en merkezi konumlarından birinde yer almakta, sıcak atmosferi ve deneyimli çalışanları ile seçkin misafirlerini ağırlamaktadır. Özellikle cağ kebabı denildiğinde ilk akla gelen işletme olmaktan gurur duymaktayız. Bu başarımızda cağ kebabımızın üstün lezzeti, kullandığımız etten pişirme tekniğine kadar her aşamadaki kalitemiz ve her şeyden önemlisi de müşteri memnuniyetine verdiğimiz özel önem etkili olmaktadır.

Bizler işletmemizde ürün kalitesi, ustalık ve lezzet gibi değerlere önem verirken sağlık standartlarını da en üst seviyede tutmayı ihmal etmemekteyiz. Bir restoran için sunduğu menüdeki her bir ürünün lezzeti kadar, bu ürünlerin sağlıklı koşullarda üretilmesi ve güvenilirliği de önem taşımaktadır. Öte yandan işletmemiz hijyene de büyük değer vermekte, misafirlerinin güvenine layık olacak şekilde temizlik kriterlerini yerine getirmektedir.

İşletmemizde ağırladığımız müşterilerimizin iyi vakit geçirmesi, lezzetli seçeneklerimizden memnun kalması bizim için her şeyden önce gelmektedir. İşletmemizde misafir edemediğimiz müşterilerimize ise hızlı ve güvenilir paket servisi hizmetimiz ile ulaşmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm kalite standartlarını yerine getirmekte, bu anlamda sürekliliği sağlamak için de kendimizle yarışmaktayız. En lezzetli, en kaliteli ve en sağlıklı cağ kebabını sunmaktan büyük gurur duymaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR