• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kök Garage

Adres :

Başkent Sanayi Sitesi 1813 Sok. No: 47 Batıkent Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yılmaz

E-Posta Adresi :

aslan_birhan_05@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 251 07 79

Whatsapp 2:

0 (544) 954 06 66

Kök Garage firmamız Ankara Yenimahalle’de faaliyetlerine devam etmekte, müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli uygulamalar, güler yüzlü hizmet ve yenilikçi çözümlerle dikkat çekmektedir.

İşletmemiz Ankara oto servis ve tamirhane sektöründe başarılı kaporta işlemleriyle müşterilerinin güvenini kazanmış, en yeni teknolojilerin uygulayıcısı olarak fark yaratmıştır. Amacımız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak yolumuza devam etmek, sektörün en iyisi olarak hep zirvede kalmaktır. Bunun için karşılıklı güven hissini oluşmasına büyük önem veriyor, bütün uygulamalarımızı şeffaf biçimde yaparak müşterilerimizi en iyi biçimde bilgilendiriyoruz. Hizmet alsınlar almasınalar doğru çözümleri kendilerine anlatıyor, sebepleri ve sonuçları noktasında kendilerini aydınlatıyoruz. Araçlarının daha konforlu ve daha estetik olması için elimizden geleni yapıyor, sağlıklı günlerde kullanmaları için kendilerine takdim ediyoruz.

Dolu hasarı, seramik kaplama, araç far temizleme, boyasız göçük düzeltme, oto kaput koruma, göçük onarım, boya koruma uygulamaları gibi hemen her türlü tamir ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunan firmamız uzman bir ekipten oluşmaktadır. Deneyimli ve tecrübeli personellerimiz sayesinde aldığımız işleri en kusursuz biçimde tamamlıyor, tam zamanında ve tam yerinde teslim ediyoruz. Müşterilerimizin zamanından ve enerjisinden çalmadığımız gibi onlara enerji veriyoruz.

Kaporta çözümleri konusunda tüm Türkiye’nin öncü firmalarından birisi olmayı hedefleyen firmamız çalışma sistemini yıllardır başarıyla sürdürerek bu günlere gelmiştir. Bundan sonra da devam ettirerek ilerleyişini sürdürecektir. Kullanıcı dostu çözümler sağlamaya devam edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR