• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Komagane Çiğköfte Seyrantepe

Adres :

Seyrantepe Mah. 8. Sok. No : 2 ( Zng Tower Arkası ) Kırıkkale » Yahşihan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Ali Özkurul

E-Posta Adresi :

azkorul1994@gmail.com

Kırıkkale Fast Food sektörünün en meşhur çiğ köfte salonu olan mekanımız; ticari hayata etik, ilkeli ve dürüst bir anlayış ile Komagane çiğ köfte bayiliği yapmak üzere adım atmıştır. Ticari hayata adım attığımız günden bugüne kadar titizlik, temizlik ve hijyen anlayışımızdan zerre kadar ödün vermeden sunduğumuz hizmetler ile her zaman müşterilerimizin beğenisini kazandık. Gerek mutfağımızın gerek mekanımızın hijyen kalitesinden asla ödün vermedik. Müşterilerimiz ile aramızda sadece ticari bağlar değil sıcak ve dostane ilişkiler de kurduk. Sektördeki artan rekabet koşullarına rağmen her zaman lezzet kalitemizi ve uygun fiyatlarımızı koruyarak hizmet verdik. Bugünden sonra da aynı ticari ve insani anlayış ile yolumuza devam etmekte kararlıyız.

TSE standartlarına uygun bir şekilde üretilen çiğ köftelerimiz; büyük yoğrulma kazanlarında el değmeden otomatik makineler eşliğinde yoğrulur. Gıda mühendislerinin denetimi altında yapılan yoğrulma işlemlerinden sonra ambalajlanır ve bayiliğimize gelir. Günlük ve taze olarak bayiliğimize gelen çiğ köftelerimiz yanında nar ekşisi, limon, marul, isteğe göre dürüm ile servis edilir.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile özel gün ve gecelerinizde, kutlama ve eğlencelerinizde ikram etmek için toplu siparişler almaktayız. Kişi sayısı, kilo miktarı ve diğer istekleriniz için iletişim adreslerimizden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Çiğ köfte salonu olarak hedefimiz geleneksel lezzetimizi genç nesillerin damak tadına sunarak daha sağlıklı ve daha mutlu bireylerin yetişmesine katkıda bulunmaktır. Aynı zamanda daha geniş kitlelere ulaşarak bilinirliğimizi arttırmayı amaçlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR