• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Komagane Çorum Kulaksız

Adres :

Yeniyol Mahallesi Kulaksız Sokak No: 8/c Çorum Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sefa Boyraz

E-Posta Adresi :

komagenekulaksiz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 041 56 46

Whatsapp 2:

0 (555) 041 56 46

Komagene Çorum Kulaksız olarak: çiğköfte siparişi,alo paket çiğköfte ,dürüm çiğköfte,kilo ile çiğköfte siparişi alanında Çorum Merkez de hizmet vermekteyiz.

Gıda sektöründe her geçen yıl, firmamız gibi özel hizmetler veren ve ürünler oluşturan firmalar için önemli bir katkı sağlamaktadır. Bizde firma olarak yılların bize vermiş olduğu tecrübe sayesinde her geçen gün daha iyi üretimler gerçekleştirerek sektörümüze yön veren firmalardan biri oluyoruz.

Sektörümüzde yüksek önem arz eden hijyen ve sağlık firmanız içinde en önemli noktada bulunmaktadır. Gıda sektöründe en nitelikli firmalar için verilen resmi ödüller ve belgeler sayesinde firmamızın ne kadar hijyenik ve sağlıklı bir şekilde üretim gerçekleştirdiği ve müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetlerinde ne kadar incelikli bir şekilde yaklaşım sergilediği belgelenmektedir.Komagene Çorum Kulaksız firması olarak üretimlerimizde çalışan personellerimizin tamamen bir ustalığa sahip olması ve en iyi üretimleri gerçekleştirmesi için tüm eğitim çalışmaları, staj çalışmaları ve gerekli güvenlik önlemlerini tam kapasite olarak gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR