• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Komagene Kızlarpınarı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre Hocaoğlu

Komagene Kızlarpınarı isimli firmamız birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olup Ankara ilinde hizmet vermektedir.

Ankara fast food sektöründe hizmet vermekte olan Komagene Kızlarpınarı isimli firmamız siz müşterilerine lezzetli yemekler sunmak için çabalamaktadır. Çok bilinmese de çiğköftenin insan vücuduna pek çok yararı bulunmaktadır. Çiğköfte, antioksan özelliğe sahiptir. Bağışıklığı güçlendirmesi nedeniyle grip ve diğer soğuk algınlıklarına iyi gelmektedir. Geleneksel bir yemek olan çiğköfte pek çok kişi tarafından sevilerek tüketilmektedir. Bizde maharetli aşçılarımız sayesinde çiğköftenin hakkını vermekteyiz.

İsterseniz gelip salonumuzda çiğköfte tüketebilir ya da ev ve iş yerlerinize sipariş verebilirsiniz. Çiğköfte siparişinizi oluşturmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken şey iletişim adreslerimizden bize ulaşmaktır. Komagene Kızlarpınarı firması olarak her ayın 15’inde kampanya düzenlemekteyiz. Ayın 15’inde salonumuza gelip çiğköfte siparişi verdiğinizde %50 indirimli bir şekilde çiğköftenizi tüketebilirsiniz. Bu ve bunun gibi pek çok kampanyamızdan haberdar olmak için bizi sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini çok önemseyen firmamız, hizmetlerimiz hakkındaki görüşlerinizi merak eder. Sizin görüşleriniz, istek, arzu ve şikayetlerinizi firmamız çok önemser. Yorumlarınız sayesinde her geçen gün daha çok gelişme göstermekteyiz. Görmek istediğiniz kampanya önerilerinizi de bize iletebilirsiniz. Sizi memnun etmek için çalıştığımız firmamızda, sağlığınıza da çok önem göstermekteyiz. Son derece hijyenik ortamlarda hazırlayıp, muhafaza ettiğimiz ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR