• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kombi Servisi

Adres :

Küçük Esad Bağlar Cad. 120/c   Çankaya /ankara  Ankara

Sektör :

Yetkili Kişi :

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

firmalar@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (532) 645 30 71
DEMİRDÖKÜMServisiolarak alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla Ankaranın tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

DEMİRDÖKÜM Servisi Ankaraolarak , Siz Değerli Müşterilerimize , Yüksek Kaliteli Hizmet Sunmak İçin ,0312 446 63 63nolu Çağrı Merkezimizi Aramanız Yeterli olacaktır.

Tecrübenin ve kalitenin buluştuğu tek adresolan Ankara DEMİRDÖKÜM Servisi yıllardır Ankara merkezli çalışmakta olup, mobil gezici servis araçları ile müşterilerine daima hizmet sağlamaktadır.

DEMİRDÖKÜM Servis Ankara olarak tamir veya bakım yaptırdığınız takdirdeservis ücreti alınmamaktadır.Malzeme ve işcilik ücreti alınmaktadır.

TSE belgeli hizmet noktamız haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve1 yıl işçilik ve yedek parça garantisive kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

Servis ,Tamir,Müşteri memmuniyeti ,Uygun Fiyat ve Yetkin Ustalarımızla alanında rakipsiz olan , DEMİRDÖKÜM Servis Ankara yı (0 312446 63 63) arayın tüm hizmetlerinizi indirimli olarak yapalım.

DEMİRDÖKÜM Özel Servisitalepleriniz için0 312446 63 63numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.

Ankaranın en iyi teknik servisi olanDEMİRDÖKÜM Özel Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı,Bulaşık Makinesi, Ankastre bulaşık makinesi servisi,Kombi Servisive klima servislerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

DEMİRDÖKÜM Servisi Güvencesi İle Orjinal Yedek Parça ,Ekonomik fiyat , Periyodik Bakım ,1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz .

DEMİRDÖKÜM ServisiAnkara geneline haftanın 7 günü uzman teknik servis personeli ve Çağrı Merkazi, TSE belgeli servis hizmet noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.

0 312446 63 63 DEMİRDÖKÜM Servisi Çağrı Yönetim numaralı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz.

DEMİRDÖKÜM ServisiÇağrı Yönetim Merkezi, sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefliyor.

DEMİRDÖKÜM Özel Servisinde yüksek, kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen yaşatan ve ilke edinen tek adres olmuştur.

İsteğen Müşterilerimize ,Periyodik Bakım zamanlarınızı biz hatırlatıyoruz. Aramak sizden çözüm üretmek bizden.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR