• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Konak Kuaför

firma adresi

Adres :

Konak Mahallesi Barış120. Sokak Ofis Artı Plaza No: 27 Bursa » Nilüfer
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mesut Elkoca - Zeynep Elkoca
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 511 38 08
firma wp

Whatsapp 2:

0 (543) 113 16 07

  • firma fb
  • firma instagram

Uzun yıllardan beri güzellik ve kişisel bakım alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Konak Kuaför, sizlere en yüksek kalitede hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktadır. Deneyimli ve uzman ekibimiz, her müşterinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için özveriyle çalışmaktadır. Firmamızın temel amacı, müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda en iyi hizmeti vermektir.

Bursa kuaför sektöründe yer alan firmamız, geniş hizmet yelpazesiyle ön plandadır. Sunduğumuz önemli hizmetlerden bazıları şunlardır; kirpik lifting, protez tırnak, saç tasarımı, saç boyama, saç kesimi, lazer epilasyon hizmetleri, sombre yapımı, ombre yapımı, gelin saçı gibi birçok hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız, tüm kuaförlük hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Firmamız, bölgenin en çok tercih edilen firmaları arasında öncü bir konumda yerini almıştır. Klasik güzellik ve bakım hizmetlerinden en trend uygulamalara kadar sizlere hizmet veriyoruz. Modern ve ferah salonumuzda, hijyen kurallarına titizlikle uyarak sizlere konforlu ve güvenli bir ortam sunmaktayız. Kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanmanız için özle paketler ve indirimler sunuyoruz. Sağlıklı ve daha şık saçlara ve görünüme kavuşmak için sizler de firmamızla çalışabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Hemen bizi arayıp detaylı bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Güzellik salonumuzda, her müşterimizin ihtiyacını karşılayabiliyoruz. Kaliteli kuaförlük hizmetlerinin adresi olan firmamıza sizler de davetlisiniz. Sizleri de firmamızın hizmet ve avantajlarından yararlanmaya bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR