• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Konipek - Modüler Su Deposu Paslanmaz Krom

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil İpek

Dünyanın en önemli ihtiyaçlarından biri olan su hem bir gıda olarak hem de temizlik maddesi olarak birçok farklı noktada kullanılır. Özellikle bazı alanlarda suyun sürekli bir şekilde istiflenebilmesi ve kullanılır hale getirilmesi için depo vasıtasıyla muhafaza edilmesi gerekebilir. Bu gibi bir ihtiyacı karşılamak amacıyla Konipek-Modüler Su Deposu Paslanmaz Krom işletmesi olarak Konya Selçuklu ilçesinde hizmet veriyoruz.

Firmamız özellikle endüstriyel tesisler ve gıda tesisleri gibi noktalar için çok önemli bir ihtiyacı karşılayarak, çok yüksek boyutlara dahi ulaşabilen bir yapı ile hizmet vermektedir. Sunduğumuz modüler su deposu, farklı alanlarda taşınma vasıtasıyla kullanılabilen ve kurulumu çok daha pratik bir yapı oluşturan ürünlerin başında gelmektedir.

Firmamız sunmuş olduğu bu hizmet kapsamında Konya hizmet sektörü içerisinde de çok önemli bir yapı oluşturmaktadır. Bu yapı sayesinde özellikle şehir dışı alanlar sanayi tesislerinde üretim atölyelerinde ve inşaat alanlarında temiz suyun depolanması pratik bir hale gelmektedir. Bu sayede de 365 gün sağlıklı şekilde kullanılabilecek su elde edilmektedir.

Firmamız modüler su deposu imalatı gerçekleştirdiği gibi farklı alanlarda dayanıklı su deposu uygulamaları sağlamaktadır. Aynı zamanda var olan depoların tamir, bakım ve onarım işlemlerinin sağlanması, yedek parça ürünlerinin temin edilmesi, değiştirilmesi gibi hizmetler verilmektedir. Firmamız tüm bu hizmetlerin sunulması kapsamında çok profesyonel bir yapıyla uzman bir kadro kurulumu sağlamış ve uygun fiyatlı bir hizmet politikası geliştirmiştir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR