• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya Adaklık Adakçı Mevlüt ( Karatay Adaklık Kurbanlık )

Adres :

Konya Mengene Saraçoğlu Mahallesi Dibek Sokak No: 2 Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mevlüt Tay

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 565 60 63

Kurban kesiminde güvenebileceğiniz adres Konya Adaklık Adakçı Mevlüt,birmilyonnokta.comsitesine üyedir. Bulunduğu bölgede adaklık hayvan yetiştirme, satış ve kesiminde güvenilir bir isim haline gelmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Konya Karatay hayvancılıksektöründe faaliyet göstermekteyiz. Hijyen kurallarının sıkı sıkıya uygulandığı kesimhanemizde uzman kasabımız tarafından yapılan kesimler, hem sizin hem toplum sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde yapılmaktadır. Hayvancılık sektöründe giderek daha çok işe imza atan firmamız, küçükbaş hayvan alım satımı, küçükbaş hayvan kesimi ve kesim sonrası paketleme hizmetleri vermektedir. Adaklık hayvan yetiştirme ve satışında başarılı işlere imza atan firmamız, verdiği kaliteli ve temiz hizmetleri ile gün geçtikçe daha çok büyüme göstermekte ve daha çok kişi tarafından tercih edilir hale gelmektedir.

Sadece işinde uzman kasaplarla çalışmaktayız. Doğal bir ortamda sağlıkla büyütülen hayvanlarımız, adaklık ya da kurbanlık olacak şekilde yetiştirilmektedir. Dini vecibelerinizi yerine getirirken ya da adağınızı seçerken her daim içinizin rahat olması için canla başla çalışan bir ekibimiz ve tertemiz kesimhanemizle güvenebileceğiniz bir firmayız.

Hayvanlarımız, kesime ve yenmeye uygun olacak şekilde, doğal besin kaynakları ile yetiştirilmekte, rahatça büyüyebilmeleri ve stresten uzak kalmaları için her şeyin düşünüldüğü rahat bir ortamda tutulmaktadır. Satışını yaptığımız her hayvan için ücretsiz kesim hizmeti sunan firmamız, %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır. Gerçekleştirdiğimiz tüm kesimler doğru, temiz ve İslami koşullara uygun şekilde yapılmaktadır.

BENZER FİRMALAR