• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya Asansör Cafe

Adres :

Yaka Mahallesi Konuk Sokak No: 18/3 Meram Konya Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Tosun

E-Posta Adresi :

serodedi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 571 71 73

Whatsapp 2:

0 (543) 571 71 73

Konya Asansör Cafe

Cafe, nargile, kahve, kahvaltı, canlı müzik, serpme kahvaltı, gezilecek yer, gidilecek yer, doğum günü kutlaması, manzara,toplu yemek, fastfood, öğrenci yeri ve cafe bistro olarak Konya Meram da hizmet vermekteyiz.

Ortak değerlerimize sahip çıkmakta ve ülkemizi kalkındırmak adına sürekli olarak üretim faaliyetleri içerisinde yer almaktayız. Kaliteyi kaybetmeden ve güvenilir olma sorunu yaşamadan hizmetlerimizi sunmakta ve bünyemizde yer alan çalışan kadromuzun da tüm haklarını en güvenli şekilde korumaya özen göstermekteyiz. İnsan ilişkilerinde başarılı, saygılı ve hoşgörülü olmayı amaçlayan Konya Asansör Cafefirmamız, maddi ve manevi değerlere son derece önem vermektedir. Hizmetlerimizde dürüstlük ve doğruluk ilkelerine yer veren firmamız, aynı zamanda da kaliteli işlemleri sağlamak amacı ile gelişmektedir.

Cafe sektöründeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR