• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konyaaltı Tesisat

Adres :

Altınkum Mahallesi Gmk Bulvarı No: 52 Konyaaltı/antalya Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Ekin

E-Posta Adresi :

konyaaltitesisat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 975 81 42

Konya tesisat ve bakım onarım sektöründe kurulmuş olan firmamız, tamamı alanında profesyonel kadrosu ile birlikte sizlere en kaliteli ve en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmetler son teknolojik cihazlar ile verilmekte ve en kısa sürede sıhhi tesisat işlemleri halledilmektedir.

Konya’da bulunan evinizde veya işyerinizde su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız eğer hemen bizleri arayarak bu şüpheyi ortadan kaldırabilirsiniz. Gerekli olan donanımlara sahip olan firmamız bu konuda en teknolojik ve en modern hizmet kalitesini sizlere yaşatacaktır. Bu sektörde yapılan yenilikleri yakından takip ettiğimiz için son model cihazlara da kısa sürede sahip olmuş bulunuyoruz. Bu nedenle su kaçağı çalışmalarımız da tamamen kırmadan, dökmeden hizmet veriyoruz. Su kaçağının nerede olduğunu anlayan teknolojik cihazlarımız ile kısa sürede kaçağın yerini saptıyor ve ardından küçük müdahaleler ile kaçağın kaynağını ortadan kaldırarak, tamir işlemi yapıyoruz.

Kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma hizmetlerimiz sayesinde hem geride pis ve kirli bir görünüm kalmıyor hem de sessiz tamir işlemi ile komşularınız rahatsız olmuyor. Görüntü ve ses kirliliğine mahal vermeyen ekibimiz de uzun yıllardır bu sektör içerisinde olduğu için tıkanıklık açma ve su kaçağı işlemlerinde profesyonel davranmaktadırlar.

Bizlere ulaşmak ve cihazla su kaçağı tespiti yaptırmak için telefon numaramız üzerinden hemen arayabilirsiniz. Ekiplerimiz gerekli cihazlar ile birlikte kısa süre içerisinde adresinizde olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR