• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kopuzlar Gülbahçe Anaokulu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Sıddıkbulut

Çocukların okul eğitimine başlamadan önce küçük yaşlarda paylaşımı ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi öğrenebilmesi için anaokulu önemli bir kurum sağlamaktadır. Anaokulu, çok küçük yaşlardaki çocuklar için sanatsal becerilerini geliştirmek, ilk eğitimi sağlamak ve bilinçli birer birey yetiştirilmesi için hizmet verir. Günümüzde okul öncesi eğitim olarak adlandırılan bu kuruluşlar, 6 yaşına kadar olan çocuklar için hizmet verirken, aileler için de güvenli bir nokta oluşturmaktadır. Örneğin, Tekirdağ Çorlu ilçesinde bu hizmetleri almak isterseniz, Kopuzlar Gülbahçe Anaokulu olarak size hizmet veriyoruz.

Kopuzlar Gülbahçe Anaokulu Tekirdağ eğitim sektörü içerisinde ilkeli ve etik çerçevede hizmet veren bir kurumdur. Çocukların doğruya ulaşması, en etkili şekilde eğitilmesi ve küçük yaşta yeteneklerinin geliştirilmesi için özel eğitim programları geliştiriyoruz. Eğitim programları sayesinde çocuklar için resim, tiyatro, müzik, oyun ve el becerileri için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Sağladığımız eğitim programları ile birlikte her çocuk gün içerisinde en iyi vakit geçirirken, en keyifli zamanları yaşamaktadır. Özellikle çalışan anne babalar için kurumumuz güvenli bir sığınak oluşturarak, çocukları koruma altında tutmakta ve gün içerisinde beslenme dinlenme, oyun zamanı ve eğitim için özel zamanlar oluşturmaktadır.

Programlı hizmetlerimiz sayesinde çocuklar geleceğe iyi bir hazırlık gerçekleştirirken, kendilerine güvenen ve bilinçli bireyler haline gelmektedir. Bu sayede iyi nesiller yetiştirilmesi sayesinde de Tekirdağ için önemli bir hizmet sağlanmaktadır. Her yıl eğitim sezonu başında uygun fiyatlar ile kayıt gerçekleştirerek güvenli bir hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR