• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Korkmaz Nakliyat

Adres :

Organize Sanayi Bölgesi Mermerciler Sanayi Sitesi1. Bulvar No: 1 Beylikdüzü İstanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Korkmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

korkmaz27nakliyat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 597 19 27

Whatsapp 2:

0 (530) 597 19 27

Whatsapp 3:

0 (534) 544 03 10

Korkmaz Nakliyat olarak İstanbul Beylikdüzü’nde hizmet vermekte olan firmamız, gelişmiş taşıma yöntemleri ve ekipmanlarıyla öne çıkmakta, yenilikçi çözümleriyle bölgenin en çok tercih edilen nakliye şirketi konumunda bulunmaktadır.

Beylikdüzü nakliyat sektöründe kurulduğu günden bu yana gelişime açık yönüyle dikkat çeken firmamız uzman kadrosuyla öne çıkmaktadır. En yeni teknolojileri başarılı biçimde uygulamalarına dahil eden firmamız taşımacılığın olduğu her noktada güvenin adresi olmuştur. İlk günden bu yana müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başaran firmamız tüm hizmetlerinde müşterilerinin arzu ve istekleri doğrultusunda hareket etmiş, kendi tecrübe ve donanımıyla birleştirerek başarıya ulaşmıştır.

Profesyonel nakliye şirketi olarak firmamız şehir dışı taşımacılık, şehir içi nakliye, evden eve taşımacılık gibi bütün hizmetleri sunmakta, müşterilerinin taleplerini karşılıksız bırakmamaktadır. Gerek İstanbul içindeki gerekse İstanbul dışındaki bütün nakliye ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına başarılı biçimde eşyalarınızı taşıyabiliriz.

Firmamız taşıma ve nakliye uygulamalarında en son sistem ekipmanlar ve araçlar kullanmaktadır. Araçlarımızın tamamı nakliye için özel hazırlanmıştır. En yüksek katlardan dahi kolayca eşya indirip çıkarabilen personellerimiz modern taşıma araçları sayesinde dakikalar içinde nakliye işlemlerini yapabilmektedir.

Titiz çalışmalarımız ile ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı sorunsuz biçimde taşıyor, taşınmanın sizin için bir probleme dönüşmesini engelliyoruz. Ambalajlama, paketleme hizmetlerimiz dahil bütün eşyalarınızı özenle toplayıp nakliyesini yapıyor, yeni mekânlarınızda huzurlu bir ömür sürmenizi temenni ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR