• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Körpe İnşaat Emlak

Adres :

Akçalar Mah.şehir Cad.no: 74/b Nilüfer/bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kürpe - Metin Aktaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mekorpe-emlak@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 120 34 01

Whatsapp 2:

0 (533) 477 31 91

Sürekli bir şekilde gelişen ve yenilenen iş dünyası her gün daha fazla teknolojinin kullanılmasını ve daha fazla hizmetin verilmesini gerekli kılmaktadır. Bu nedenle Körpe İnşaat Emlak firması olarak nitelikli bir şekilde yapı-inşaat sektöründe en yeni ve öncü hizmetleri sunmak adına sürekli bir şekilde biz de kendimizi geliştiriyoruz. Kullandığımız yeni sistemler sayesinde verdiğimiz hizmetlerde daha iyiyi ve daha ileriyi hedefleyerek personel sayımızı arttırıyor ve sektörde daha büyük bir firma haline gelmeyi planlıyoruz.

Ana hedefimiz olan yapı-inşaat sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerde hem yüksek kalitenin elde edilmesi hem de sektörün en uygun fiyatları ile işlem gerçekleştirilmesi için doğru bir analiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Firmamızın yüksek muhasebe çalışmaları sayesinde en doğru hesaplamaları yaparak hizmet ve fiyat eğrisini en mantıklı doğrultuda kuruyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR