• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Korting Epoksi Zemin

Adres :

Orta Mah Ordu Sok No 12 Soğanlık Kartalosman Gazi Mah Naci Kurt Cad No 38 Darıca Kocaeli Kocaeli » Darıca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Ayırkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@epoksi-zemin.com

Whatsapp 1:

0 (530) 513 20 20

Whatsapp 2:

0 (532) 400 95 41
korting epoksi zemin sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
korting epoksi zeminolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
korting epoksi zemin olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR