• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köşe Döner & Fast Food

Adres :

Cumhuriyet Mah. İtfaiye Cad. No: 3 / B Denizli » Buldan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezer Uz & İsmihan Uz

E-Posta Adresi :

sezer.uz@hotmail.fr

Whatsapp 1:

0 (555) 101 97 33

Etin en lezzetli halini bizlerle tadın. Muhteşem dönerimiz ile hem karnınızı doyurun hem de yemek yemenin keyfini çıkarın. Artık yemek sektöründe güvenilir bir işletme bulmak oldukça zor. Özellikle kalabalık şehirlerde nerede yemek yiyeceğinizi bilmiyorsanız çok seçici olmalısınız. Bir de canınız et çekmiş ise işiniz daha da zorlaşıyor. Yediğiniz etlerin özellikle taze ve iyi bir ortamda saklanarak hijyenik bir ortamda sizler için hazırlanması gerekiyor.

Denizli fast food sektöründe güvenin ve hijyenin adresi olarak değerli müşterilerimize harika bir hizmet vermekteyiz. Titizlikle hazırlanan dönerlerimiz sizlere enfes tatları ile servis edilmektedir. Temizliğe ve hijyene son derece dikkat eden işletmemiz sizlerin sağlığı açısından gerekli olan tüm tedbirleri almaktadır. Güvenle işletmemizde gelerek gönül rahatlığı ile sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerden yiyebilirsiniz. Sizlere her gün özenle dizerek hazırlamış olduğumuz et ve tavuk dönerlerimizin lezzetine bayılacaksınız. Bunun yanında enfes köftemiz ve onun yanında da patates kızartmalarımızın tadına doyamayacaksınız. İsterseniz ustalarımızın harika tarifleri ile servis edilen pizzamızın tadına da bakabilirsiniz.

İşletmemiz konum olarak son derece güzel bir yerde olmakta ve sizleri beklemektedir. İşini en iyi şekilde yapan personelimiz sizlere büyük bir mutluluk ile hizmet etmektedir. Aileniz ve arkadaşlarınız ile sıcak bir muhabbet eşliğinde yemek yiyebileceğiniz işletmemiz sizlerin rahatı için hazırlanmış ve dekore edilmiştir. Bizleri ziyaret ederek hem ortamın hem de vermiş olduğunuz siparişlerin tadını büyük bir zevkle çıkarabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR