• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Köse Et Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erdem Bağcı

reklam logosu
  • firma instagram

Köse Et Döner isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesi olmuş ve bunun gururunu sizler ile paylaşmaktadır. Yeme içme sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, son derece taze ve günlük etler ile tam damak tadınıza uygun enfes yemekler yapmaktadır. Sağlık şartlarına uygun hareket eden firmamız, her gün düzenli olarak mekân temizliği yapmakta ve mekânı sık sık havalandırmaktadır. Bununla beraber firmamız, tüm çalışanlarının günlük bakımına ve genel kişisel bakımına da büyük önem vermekte ve düzenli kontroller sağlamaktadır. Yeme içme sektörü olarak bu anlamda sizlere son derece sağlığa uygun bir mekân ve bu sağlıklı mekânda sağlık kurallarına uygun şekilde pişirilmiş yemekler sunmaktayız.

Aydın fast food, müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte ve buna göre hizmet sunmaktadır. Tavuk döner, soslu döner, tavuk iskender gibi yemeklerin yanı sıra hamburger de hazırlamakta ve müşteriye sunmakta olan firmamız, aynı zamanda sipariş üzerine toplu yemek hizmeti de vermektedir. Son derece lezzetli yemekleri ile organizasyonların yemek ihtiyacını karşılayan firmamız, enfes yemekleri ile organizasyonlarınızı taçlandırıyor.

Yedi yirmi dört hizmet vermekte olan firmamız, evinize veya iş yerinize de enfes yemeklerini ulaştırmaktadır. Bir telefon ile tüm lezzetli yemeklerimizi sipariş edebilir ve bu lezzetli anları evinizde de yaşayabilirsiniz. Enfes yemeklerimiz sizlere bir telefon kadar yakın, hemen arayın anında kapınıza gelsin. Yemek yemeği bizler ile sevecek ve bunun bir sanat olduğuna sizler de kanaat getireceksiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR