• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köse Oto Egzoz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veli Köse

Köse Oto Egzoz isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Günümüzde otomotiv sektöründe hizmet vermekte olan binlerce firma bulunmaktadır. Ancak bizler bu firmalar arasında en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunan ilk firma olduğumuzu iddia ediyor ve sizleri bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz.

Çanakkale otomotiv, deneyimli çalışan kadrosu ile sunduğu tüm hizmetleri başarı ile sonuçlandırmaktadır. Son derece temiz ve kaliteli bir hizmet sunan firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine de ulaşmayı başarmıştır. Yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız bu nedenle yoğun bir şekilde çalışmakta ve randevu sistemi ile araç kabul etmektedir. Özellikle araçların egzoz tamirini yapmakta olan firmamız, aynı zamanda kaynak işleri de yapmaktadır. Yani sadece aracınızın egzoz sorunu için değil kaynak yapılması gereken herhangi bir işiniz için de firmamıza başvurabilirsiniz.

Yedi yirmi dört saat aralıksız çalışan ve halka hizmet veren firmamız, her hizmetinde kalitesini konuşturarak diğer firmalara fark atmayı başarıyor. Sizler de bu kaliteli ve güvenilir firmadan hizmet almak istiyorsanız eğer hemen iletişim numarası üzerinden ulaşmanız mümkün. Firmamızın sosyal medya hesaplarından da verdiği hizmetleri görebilir ve değerlendirebilirsiniz. Son derece profesyonel ve tecrübeli olan çalışan kadrosu ile firmamız, ağlar yaratmaya devam ediyor. Araçlarınızın güvenli ellere emanet edildiğini ve eskisinden de sağlam bir şekilde elinize ulaşacağını unutmayınız.

Egzoz emisyon ölçümü fiyatı 2020 yılı için 80 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyat, 1 Ocak 2020'den itibaren uygulanmaya başlanmış olup, Tüvtürk istasyonlarında yapılan ölçümler için geçerlidir. Tüvtürk dışında pek çok yetkili serviste de egzoz emisyon ölçümü yapılmaktadır.

çanakkale merkez oto egzoz tamir fiyatları,

çanakkale merkez oto egzoz tamir ustası,

çanakkale merkez oto egzoz tamir servisi,

çanakkale merkez oto egzoz tamiri,

çanakkale merkez alüminyum kaynak işleri,

çanakkale merkez oto egzoz fiyatları,

çanakkale merkez oto egzoz ucu fiyatları,

çanakkale merkez oto egzoz parçaları satışı,

çanakkale merkez oto egzoz bakım onarım,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR