• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Köşem Ticaret Damacana Su ve Tüp Bayii

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Önder Harman

  • firma fb

İnsanlığın hayatını sürdürebilmesi için suya ihtiyacı vardır. Su olmadan insanlar yaşayamaz. Ancak her suda aynı mineral ve sağlık düzeyine sahip olmadığı için su tüketirken dikkatli olmamız gerekmektedir. Bunun için yeterli düzeyde mineral ve madenleri içerdiğinden, su kirlilik oranının olmadığı kaliteli sular tüketmeliyiz. Köşem Ticaret Damacana Su ve Tüp Bayii olarak sizlere hizmet getirmekteyiz.

Köşem Ticaret Damacana Su ve Tüp Bayii Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu uzun soluklu hizmetler neticesinde gerek çalışanlarımızın güler yüzlü olması gerekse müşteri memnuniyet odaklı çalışan kurumumuz nedeni ile sizlerden büyük ilgi görerek Antalya hizmet sektöründe başarılı bir konuma ulaşmış bulunmaktayız. Bu başarının ve değerin korunması için kendimizi geliştirmekte ve daha iyi hizmet verebilmek için neler yapabileceğimiz konusunda çalışmalar yapmaktayız.

Kurumumuzda sektörde kendisini kanıtlamış, halkımız tarafından tercih edilen değerli markaların sularını kullanmaktayız. Ayrıca tüp satış hizmeti de vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çabalamaktayız. Hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız.

Eğer sizler de sağlıklı bir yaşam sürmek için gerekli olan kaliteli, doğal su tüketim ihtiyacınızı ve biten tüplerinizin değiştirilmesi hizmetini alabileceğiniz kaliteli bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Köşem Ticaret Damacana Su ve Tüp Bayii olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR