• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kotan Garage

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fırat Kotan

  • firma instagram

İstanbul'da hizmet vermekte olan Kotan Garage isimli firmamız birmilyonnokta.com ailesine katılmaktan gurur duyuyor ve bu gururunu da siz değerli müşterileri ile paylaşıyor. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile adından çokça söz ettiren firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte ve bu konuda sahip olduğu samimiyeti ortaya koymaktadır.

İstanbul oto aksesuar sektörü olarak sizlere çeşitli aksesuar temini, cam filmi takma, direksiyon kılıfı dikme, ses sistemi takma, koltuk kılıfı diktirme, araç giydirme, oto kaput koruma uygulaması, oto aksesuar satışı gibi daha birçok hizmet sunmaktayız. Aracınızı getirip firmamızda komple aksesuar yaptırabilirsiniz.

Sunduğu hizmetleri aynı zamanda çok hesaplı ve cebinize uygun bir şekilde sunan firmamız bu konuda da müşterisinden tam not almayı başarmıştır. Sosyal medya hesaplarımızdan veya firmamızda var olan kataloglardan aksesuar seçimi yapabilir ve daha önceki çalışmalarımızı değerlendirebilirsiniz. Geçmişteki tecrübemizi sizlere sunuyor ve seçim yapmanıza olanak sağlıyoruz. Birçok konuda size yardımcı olan firmamız kaliteli ve uzun ömürlü aksesuarları ile de son derece rehavet görmektedir. Kalitesini konuşturan firmamız aksesuar konusunda da şık tasarımlarıyla araçlarınıza apayrı bir hava katmaktadır. Hem şık hem kaliteli ürünleriyle sizlere yepyeni bir tarz yaratmak için çalışan firmamız sizlerin de zevkine göre tasarımlar yapmaktadır.

Çözüm odaklı ve uzun ömürlü bir hizmet sunan firmamız yanı başınızda ve hizmetinizdedir. Bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilir veya adresimize gelmek için randevu oluşturabilirsiniz. Hizmetinizde olmaktan gurur duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR