• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Köylüm Döner

Adres :

Aktepe Mah. Seyhan Cad. Eskipazar Aktepe Hatay » Hassa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Antep

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 786 50 31

Whatsapp 2:

0 (507) 981 51 14

Ülkemiz, yemek kültürü anlamında çok gelişmiş bir ülkedir. Birbirinden farklı ve lezzetli yiyecekleriyle çok geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Dünyanın en zengin ve lezzetli mutfakları arasında kendine yer edinmiştir. Bu çeşitlilik arasında en lezzetli seçeneklerden biri olan döner, ülkemizin insanları tarafından çok beğenilen lezzetlerden biridir. Biz de Köylüm Döner olarak sizlere enfes dönerimizi sunmak adına hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda Hatay fast food sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız, deneyimi ve tecrübesiyle sizlere kaliteli hizmet sunmak adına çabalamaktadır. Bu noktada gerekli olan bilgi birikimine sahiptir. Beraberinde çalıştırdığı personeli bu bilincin farkında olan kişilerden seçmektedir. Kaliteli, taze ve sağlıklı ürünlerle hazırlanmış yiyeceklerini sizlere en iyi şekilde sunma gayreti içerisindedir. Enfes dönerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. İster dürüm isterseniz ekmek arası tercih edebileceğiniz dönerimiz, porsiyon şeklinde de sunulmaktadır. Leziz çorba çeşitlerimiz ağızlarınızda bağımlısı olacağınız bir tat bırakmaktadır.

Nefis tostumuz hem doyurucu hem de çok lezzetlidir. Tüm bunların yanında şahane hamburgerimizle de sizlerin hizmetindeyiz. Bu ve benzeri lezzetlerimizin yanında sunduğumuz salatamız, patates kızartmamız ve turşu gibi yan ürünlerimizle lezzette iddialıyız. Yetenekli ve becerikli aşçılarımızın elinden çıkan enfes lezzetlerimizle sizlerleyiz. Bu lezzetli yiyeceklerimizi nezih ve huzurlu mekanımızda tercih edebilirsiniz ya da paket servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Dürüst ve güvenilir bir iş ahlakına sahiptir. Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına çalışmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR