• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Koyuncu Kardeşler

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Öztürk / İhsan Öztürk / İdris Öztürk

  • firma fb

Koyuncu Kardeşler profesyonel hayvancılık şirketi olarak, birmilyonnokta.com aracılığı ile artık değerli müşterilerimizle bir adım daha yakınız. Siz kıymetli müşterilerimize sağlıklı kurbanlık, adaklık ve şükür kurbanı satımı yapmak için özenle çalışıyoruz. Yıl boyunca tüketeceğiniz etin sağlıklı ve güvenilir olması oldukça önem arz eder. Hayvanlarımızın üst kalite besinlerle beslenmesi ve rutin muayenelerinin yapılması sayesinde siz değerli müşterilerimize içimiz rahat bir şekilde kurbanlık hizmeti sunuyoruz. Özellikle kurbanlık satışlarımızı uygun fiyatlarla ve üstün kalite çerçevesi içerisinde sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini oldukça önemseyen bir şirket olarak, fikir ve düşünceleriniz bizler için çok kıymetli.

Samsun hayvancılık sektöründe sağlıklı ve güvenli adaklık, etlik, kurbanlık bulabileceğiniz oldukça profesyonel bir şirketiz. Müşterilerimizin sağlığını oldukça önemsiyor, yıl boyu hayvanlarımızın her türlü sağlık testini yapıyor ve muayenelerini düzenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sağlıkla yetişen hayvanlarımızı siz değerli müşterilerimize en doğru şekilde teslim ediyoruz. Büyükbaş ve küçükbaş seçenekleri ile sizlerin tercihine uygun her çeşitte hayvanımız bulunmaktadır.

Uygun fiyat ve üstün kalite garantisi sayesinde müşterilerimizin özellikle tercih ettiği bir firma oluşumuzla gurur duyuyoruz. Bulunduğumuz noktada her müşterimiz için özenle ve dikkatle çalışarak, istek ve önerilere yönelik hizmet sunuyor ve müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Eğer sizler de kurbanlık ve adaklık almak istiyor ancak güvenli bir hayvancılık noktası bulamıyorsanız bizlerle iletişime geçerek istekleriniz doğrultusunda sağlıklı bir kurbanlık edinebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar